Україна, Дніпропетровська обл.
51400 м. Павлоград, вул. Тернівська, 7
ЦЕНТР З РЕМОНТУ ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ ТА ДВИГУНІВ
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК

Ремонт двигуна Cummins

Ремонт двигунів Сummins
Двигун СUMMINS, фото

Компанія Cummins - Світовий лідер в дизелебудуванні.

Наша організація є ОФІЦІЙНИМ СЕРВІСНИМ ЦЕНТРОМ КОМПАНІЇ CUMMINS та виконує капітальні, комплексні ремонти двигунів Cummins комерційного і вантажного транспорту, а також сільськогосподарської та спецтехніки будь-якої складності таких марок як: KOMATSU, HITACHI, TEREX, ATLAS-COPCO,CASE, HYUNDAI, DRESSTA, VERSATILE, LIEBHERR, NEW HOLLAND, FOTON, КамАЗ, ГАЗ, МАЗ, КрАЗ, Богдан та інших.
Здійснюємо виїзд для ремонту і діагностики двигунів. У розпорядженні виїзної бригади механіків є обладнані всіма необхідними діагностичними приладами та спец.інструментами автомобілі, для проведення ремонту та діагностики двигунів, а також систем уприскування, за місцем знаходження сільськогосподарської або іншої спецтехніки. > Детальніше

Ремонт двигуна
 капітальні ремонти двигунів автомобілів, сільськогосподарської та спецтехніки, фото

Високий ступінь кваліфікації фахівців сервісу і його технічна оснащеність відповідно до рекомендацій виробника, дозволяє здійснювати весь комплекс робіт з обслуговування двигунів автомобілів. Висококваліфікований персонал швидко і якісно усуне недоліки будь-якої складності, допоможе підібрати запчастини для Вашого автомобіля.

Підприємство виконує капітальні, комплексні= ремонти двигунів/strong> легкових і вантажних автомобілів, а також сільськогосподарської та спецтехніки будь-якої складності таких марок: IVECO,ISUZU,CUMMINS, PERKINS, CATERPILLAR, DEUTZ, JOHN DEERE,MAN, RENAULT, IVECO, MB, VW GROUP, SCANIA,VOLVO DEERE, DAF (PACCAR) та інші.