Україна, Дніпропетровська обл.
51400 м. Павлоград, вул. Тернівська, 7
ЦЕНТР З РЕМОНТУ ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ ТА ДВИГУНІВ
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК

Обладнання

Випробувальний стенд
Bosch EPS 708

Стенд Bosch EPS 708 дозволяє тестувати компоненти систем Common Rail з тиском уприскування до 2200 бар - найвищим у застосовуваних сьогодні в серійних моторах. З огляду на тенденцію до збільшення тиску, стенд готовий перевіряти системи з тиском до 2500 бар.
...
стенд Bosch EPS 708, фото

Випробувальний стенд
Hartridge AVM-2-PC (Великобританія)

Сучасний стенд для випробувань дизельних паливних насосів, форсунок і СЕКЦІЇ PLD/UPS. Випробувальний стенд AVM2-PC - це сучасний стенд для випробувань дизельних паливних насосів, створений на базі персонального комп'ютера і служить для економії Вашого часу. Порівняно з іншими, цей стенд дозволяє економити понад 50% часу. Головною особливістю AVM2-PC є легкість його використання. Незважаючи на складність цього обладнання, оператор може легко і швидко освоїти випробувальний стенд, що дає Вам можливість випробувати більше паливних насосів, ніж при використанні будь-якого іншого випробувального стенду. Можливість проведення випробувань дизельної апаратури будь-яких виробників робить AVM2-PC очевидним вибором. Серцем стенду є потужний комп'ютер з дружньою до користувача операційною системою Windows. Програмне забезпечення управління стендом AVM2-PC - Magmah, забезпечує високу швидкість обробки результатів. Крім того, для додаткової економії часу, можливо вибрати режим напівавтоматичного управління з програми тест-планів (Auto Step test plan).
...
Сучасний стенд для випробувань дизельних паливних насосів, форсунок і
СЕКЦІЇ PLD/UPS, фото

ВИПРОБУВАЛЬНИЙ СТЕНД HARTRIDGE TOLEDO HEUI MASTER (Великобританія)

Універсальний стенд з використанням останніх технічних досягнень розроблений спеціально для обслуговування і ремонту Гідравлічних електронних форсунок HEUI Розробка і використання: Navistar Powerstroke 6.0/7.3; International DT series; Max Force; Caterpillar C116, 3126, 3406, C7, C9; Ford Powerstroke 4.5L V6, 6.0L V8, 7.3L V8.
...
Випробувальний стенд HARTRIDGE TOLEDO HEUI MASTER, фото

Випробувальний стенд
Hartridge CRI PC (Великобританія)

Розроблено для забезпечення ремонтних майстерень економічно ефективної і гнучкої платформи для випробувань форсунок Common Rail всіх виробників, швидкою і простою в роботі. Стенд для випробувань форсунок Common Rail всіх виробників пропонується в двох варіантах, розрахованих або на одну, або на 4 форсунки, що дозволяє задовольнити потреби сервісної майстерні за допомогою комплектів Hartridge ™, як в разі випробувань великих партій форсунок, так і при одиничних випробуваннях, коли тип і кількість форсунок непередбачувані.
...
Випробувальний стенд
HARTRIDGE CRI PC (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), фото

Стенд PVLTester 712a

Виключним показником професіоналізму нашої організації є те, що фахівцями був розроблений і сконструйований "Стенд для випробування і регулювання ТНВД - "PVL\Tester 712a". Стенд для випробування і регулювання ТНВД різних типів вітчизняного та імпортного виробництва з цикловою подачею до 400 мм3 / цикл з діаметром плунжера до 13 мм і можливістю перевірки одночасно до 12-ти секцій.
...
Стенд PVLTESTER 712A, фото

Serdi 3.5 (Франція)

Французька фірма SERDI - світовий лідер у виробництві устаткування для виготовлення та ремонту головок блоку циліндрів всього спектру техніки від бензопил до суднових дизелів. Прецизійний верстат SERDI 3.5 ідеально пристосований для задоволення вимог при обробці робочих фасок сідел сучасних ДВС. Основна відмінність цих машин укладено в жорсткому кріпленні різця і пілота до шпинделя верстата, в той час як у верстатів шарнірно-байонетного типу між пілотом з різцем і шпинделем встановлений шарнір. Устаткування фірми SERDI працює на заводах провідних виробників, таких як: BMW, CATERPILLAR, DAF, FORD, GENERAL MOTORS, LAMBORGINI, LIEBHERR, DAIMLER-CHRYSLER, PEUGEOT-CITROEN, PORSCHE, RENAULT, ROVER, GM, DETROIT DIESEL, HARLEY DAVIDSON, FERRARI та ін., а також у тюнінгових фірмах, ремонтних майстернях і автосервісах всіх країн світу. Устаткування SERDI рекомендовано для моторного ремонту фірмами MAHLE і KOLBENSCHMIDT.
...
Прецизійний верстат SERDI 3.5 (Франція), фото

Carmec PTR 1600 LH (Словенія)

Carmec PTR 1600LH - стенд для перевірки гідрощільності (опресування) сорочок охолодження головок і блоків циліндрів, а також теплообмінників і рециркуляторів. Відрізняє від подібних машин інших виробників підвищена вантажопідйомність рампи, на яку встановлюється деталь для випробувань, можливість випробування деталей довжиною до 1350мм і вагою до 300кг.
...
Carmec PTR 1600LH - стенд для перевірки гідроплотності (опресування) сорочок
охолодження головок і блоків циліндрів, фото

Комплект обладнання
BOSCH CRI-CRIN 848H

Сконструйований для всіх інжекторів системи Common Rail. Нове кріпильне пристосування дозволяє виробляти діагностику CRI / CRIN виробництва BOSCH, а також інжекторів легкових автомобілів інших виробників. Застосування індивідуальних адаптерів і Швидкозажимних кріпильних механізмів забезпечують швидку готовність до роботи. Набір додаткового оснащення спеціально розроблений для ефективної діагностики компонентів дизельних систем легкових і вантажних автомобілів.
...
Комплект обладнання
BOSCH CRI-CRIN 848H, фото

Комплект обладнання
BOSCH CRI-CRIN СТУПІНЬ 3

Ступінь 3 – інструменти для повного ремонту інжекторів Bosch з електромагнітним керуванням. Набори інструментів для ремонту і проведення вимірювань, тестери скомплектовані відповідно до вимог і профілей клієнтів.
...
Комплект обладнання
BOSCH CRI-CRIN СТУПІНЬ 3, фото

Комплект обладнання
BOSCH CRI-PIEZO

Набір аксесуарів CRI Piezo для діагностики пьезо-форсунок системи Common Rail, встановлених на легкових автомобілях, виробництва: Bosch, Denso, Siemens / Continental, Delphi (в розробці). Новий тестовий набір розроблений для ефективної та високоточної діагностики систем Bosch і інших виробників.
...
Набір аксесуарів CRI Piezo для діагностики пьезо-форсунок системи Common Rail, фото

Випробувальний стенд Hartridge Testmaster - 2 Stage 2

EUI Poptest HK862 був розроблений для спільної роботи з Hartridge ™ Testmaster-3 HH701, з тим, щоб забезпечити сервіс-центри і авторемонтні майстерні можливістю проводити функціональні випробування нових, відремонтованих та відреставрованих заводами EUI. при цьому перевіряються витік, факел розпилу, жорсткість пружини, робота електромагнітного клапана і тиск початку впорскування (NOP).
...
Випробувальний стенд EUI Poptest HK862, фото

Обладнання Hartridge HK870

Обладнання для паливних систем з електронно-керованими форсунками (EUI) і електронно-керованими блоковими насосами (EUP) Щоб задовольнити потреби ринку на обладнання для перевірки EUI / EUP, Hartridge ™ випускає ряд комплектів, які використовуються спільно з випробувальним стендом AVM2-PC (20л.с.). комплекти деталей включають приводний кулачковий механізм з блоком управління і інтерфейсом зв'язку з випробувальним стендом, а також комплекти деталей для установки і підключення електромагнітного клапана форсунок EUI/EUP.
...
Обладнання для паливних систем з електронно-керованими форсунками (EUI) і
електронно-керованими блоковими насосами HARTRIDGE HK870, фото

Модуль Hartridge Stagemaster HH720

2 Stagemaster HH720 – економічно ефективний і простий в роботі модуль для перевірки двоступеневих форсунок. HH720 використовується спільно з приладами для випробування форсунок Testmaster-2 (HH700) або Testmaster-3 (HH701). 2 Stagemaster HH720 обладнаний рідкокристалічним екраном і простим автоматичним управлінням для визначення тиску відкриття другого ступеня розпилювача (NOP2). Тиск відкриття першого ступеня розпилювача (NOP1), факел розпилу, гідрощільність і герметичність форсунки перевіряються з використанням Testmaster-2 (HH700) або Testmaster-3 (HH701).
...
2 Stagemaster HH720 –  модуль для перевірки двоступеневих форсунок, фото

Прилад Bosch EPS 100

За допомогою приладу для перевірки форсунок EPS 100 для випробовуваних зразків до 400 бар перевіряються форсунки розмірів P, R, S і T з відповідними корпусами форсунок і на тиск відкриття; параметри биття (деренчання); форму струменя (перевірка зовнішнім оглядом); герметичність конічного гнізда (перевірка зовнішнім оглядом); герметичність форсунки в зборі.
...
Прилад BOSCH EPS 100 для перевірки форсунок розмірів P, R, S и T, фото

Діагностичне обладнання Bosch KTS 540

Автомобільний системний сканер представляє універсальний комплекс для діагностики електронних систем легкових автомобілів і комерційної техніки професійного рівня.
...
Діагностичне обладнання bosch KTS 540, фото

Діагностичне обладнання Cummins INLINE 5

Призначений для діагностики на дилерському рівні всього спектра двигунів Cummins встановлюваних на будь-якій техніці. В склад комплексу входить програмне забеспечення Cummins Insite.
...
Діагностичне обладнання CUMMINS INLINE 5, фото

Діагностичне обладнання DAF PACCAR VCI 560

Діагностичний прилад нового покоління, що виконує всі операції на дилерському рівні по діагностиці та кодування вантажних і комерційних автомобілів DAF. Підтримуються всі автомобілі Daf, випущені з 2001 року і до теперішнього часу, включаючи і нові моделі.
...
Діагностичне обладнання DAF PACCAR VCI 560, фото

Діагностичне обладнання GDS VCI Hyundai Kia

Багатофункціональний дилерський автосканер з сучасним діагностичним інтерфейсом, застосовуваний для автомобілів Hyundai і Kia. Даний діагностичний комплекс - комп'ютеризована система, яка забезпечує повну функціональність від визначення несправностей до перепрограмування в процесі сервісного обслуговування.
...
Багатофункціональний дилерський автосканер GDS VCI HYUNDAI KIA, фото

Діагностичне обладнання MAN T 200

MAN T 200 - дилерський автосканер для вантажівок і систем MAN, MAN CATS T200 (man cats 3) - для діагностики та програмування вантажних автомобілів марки MAN. Застосовується для вантажних і інших промислових автомобілів випущених після 2001 року.
...
MAN T 200 - дилерський автосканер для вантажівок і систем MAN, MAN CATS T200 (man cats 3), фото

Діагностичне обладнання Mercedes Star Diagnosis Compact 3

Сканер дозволяє виконувати OBD-II діагностику на дилерському рівні всіх типів автомобілів Mercedes-Benz - легкових (включаючи марку Smart), позашляховиків, комерційних, вантажних, автобусів, спецавтомобілів, автомобілів марки Maybach, промислових моторів Mercedes.
...
Сканер OBD-II, фото

Діагностичне обладнання Renault Diag NG3

Дилерський комплес для діагностики електронних систем вантажних автомобілів, автобусів і комерційного транспорту випускаються концерном Renault. Комплекс DIAG NG3 дозволяє зробити АБСОЛЮТНО всі операції зі ВСІМ модельним рядом Renault, включаючи Magnum і Premium, які може виконувати офіційний дилер, у тому числі операції програмування і кодування.
...
Діагностичне обладнання RENAULT DIAG NG3, фото

Діагностичне обладнання Volvo VCADS Pro 2.35

Сканер Volvo 9998555 призначений для діагностування, настройки і програмування електронних блоків управління (ЕБУ) вантажівок, автобусів та іншої важкої техніки (бульдозери, грейдери, екскаватори) Volvo, а також вантажного комерційного транспорту MACK і Renault.
...
Volvo 9998555, фото

Діагностичне обладнання паливних систем DELPHI

Універсальний мультимарочний сканер для діагностики автомобілів, функціонал пристрою дозволяє провести повну детальну діагностику всіх систем, перевірити працездатність виконавчих механізмів і датчиків, провести адаптацію блоків і їх кодування.
...
Діагностичне обладнання паливних систем DELPHI, фото

Мийна машина
MY-180

Мийка для дуже забруднених деталей. Використовується для спеціалізованих майстерень і автосервісів по ремонту двигунів і паливної апаратури, мийки дуже забруднених деталей машин і механізмів, у виробничих процесах з метою знежирення поверхонь деталей. Розміри робочої зони: 950 x 650 мм
Тиск в насосі: 50-60 бар
Потужність насоса: 3 hp X 1
Підігрівач: 2,5 x 2 кВт
Напруга мережі: 380 В / 3
Термостат: 0-120 °C
Матеріал виготовлення: AISI Хром
Ємність бака: 90 л
Система відкривання кришки: Пневматичне
Виробництво: Туреччина
...
сборка тнвд bosch, фото

Мийна машина
YM-1000

Автоматична мийка для дуже забруднених деталей. Використовується для спеціалізованих майстерень і автосервісів по ремонту двигунів і паливної апаратури, мийки дуже забруднених деталей машин і механізмів, у виробничих процесах з метою знежирення поверхонь деталей. Розміри: 1000x1000x1200 мм
Діаметр кошика Ø: 900 мм
Висота завантаження: 450 мм
Ємність кошика: 300 кг
Потужність насоса: 3 hp Х 1
Матеріал насоса: високоякісна сталь-керамічне ущільнення
Підігрівач: 7,5 кВт
Напруга мережі: 380 В / 3
Таймер: 0-30 мин.
Термостат: 0-120 °C
Матеріал виготовлення: AISI Хром
Ємність бака: 75 л
Виробництво: Туреччина
...
Мийна машина YM-1000, автоматична мийка для дуже забруднених деталей, фото